Оголошення

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області

Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області

08:04:02 13.01.2022

До уваги жінок – лідерок місцевого самоврядування та представниць громадських організацій, які прагнуть покращити знання та опанувати нові цифрові рішення для громад!

Програма UNEW інформує про можливість приєднатися до проекту створення цифрових ініціатив для громад. UNEW реалізується Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Digital Transformation Institute.

12:26:48 12.01.2022

Шановні експортери!

Для аналізу потреб українського бізнесу та планування роботи на 2022 рік Державна установа "Офіс з розвитку підприємництва та експорту України" проводить опитування серед експортерів, галузевих та бізнес асоціацій. Опитування стосується підтримки за напрямками освіти для експортерів, розробки досліджень зовнішнього ринку, експортного консалтингу, пошуку партнерів (участі у торговельних місіях та виставках). Опитування проводиться до 30 грудня 2021 року та знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/hTi07tJ.

14:30:09 29.12.2021

08:03:48 23.12.2021