Оголошується конкурс на кращий соціальний проект/ініціативу

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

09:24:07 09.12.2021

Тальнівська міська рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна Тальнівської міської територіальної громади

Тальнівська міська рада відповідно до вимог чинного законодавства України оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна Тальнівської міської територіальної громади.

17:29:52 06.12.2021

Комунальне підприємство «Водоканал» Тальнівської міської ради інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів інформації про намір змін цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Комунальне підприємство «Водоканал» Тальнівської міської ради інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  на 2022 рік. Повний текст документа наведений нижче.

15:49:59 02.12.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області

Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області

08:29:51 02.12.2021