До уваги шанувальників інтелектуального спорту!

01 жовтня 2021 року в фойє корпусу №2 КЗ «Тальнівський будинок культури» (колишній КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля») відбудеться відкритий турнір з шахів та шашок, приурочений до Міжнародного  дня людей похилого віку.

15:14:55 27.09.2021

Бджолярів Черкащини запрошують на «Золоту Пасіку 5.0»!

28 жовтня в межах виставки «Продуктивне бджільництво 2021» відбудеться топова подія для бджільництва України – Національний Медовий Форум «Золота Пасіка 5.0». Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

11:29:45 22.09.2021

21 вересня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» 21 вересня 2021 року запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу . Метою запуску міжнародної версії веб-порталу є промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними партнерами з-за кордону.

15:39:23 20.09.2021

Запрошуємо до участі в Міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»!

18 вересня 2021 року о 10:00 з метою поліпшення екологічної ситуації Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку, статі, професії та географічного розташування. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

10:33:31 16.09.2021

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ВОДИ сіл КОБРИНОВА ГРЕБЛЯ, АНТОНІВКА, ЗДОБУТОК, ЛАЩОВА, ЧЕРВОНЕ, СТЕПНЕ, СОКОЛІВОЧКА, МАЙДАНЕЦЬКЕ, КОРСУНКА, ДОВГЕНЬКЕ, ГОРДАШІВКА, ВЕСЕЛИЙ КУТ, РОМАНІВКА, ГЛИБОЧОК, БІЛАШКИ, ЛЕВАДА, МОШУРІВ!

КП «ВОДОКАНАЛ» Тальнівської міської ради інформує про те, що відповідно до рішення Тальнівської міської ради  від 30.06.2021 №11/8-39  КП "Джерело" ТМР та КП "Темп" ТМР реорганізовано шляхом приєднання до  КП "Водоканал" ТМР. У результаті чого з 01.08.2021 р. послуги централізованого водопостачання до ваших домоволодінь надаються КП «Водоканал» ТМР.

09:45:09 10.09.2021

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, а саме: заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Тальянка в адміністративних межах м. Тальне протяжністю 1.76 км від греблі цукрозаводського ставка до впадіння в річку Гірський Тікич.

09:43:07 08.09.2021