В громаді продовжують впорядковувати дитячі майданчики

Продовжується благоустрій дитячих майданчиків у населених пунктах Тальнівської міської територіальної громади. Окремі елементи майданчиків переносяться на територію, де діти найчастіше граються. Найближчим часом планується розвезення піску у пісочниці.

16:27 01.04.2024

Відбулося засідання сесії міської ради

29 березня під головуванням міського голови Василя Сідька відбулося засідання п’ятдесят п’ятої чергової сесії Тальнівської міської ради восьмого скликання. Перед початком пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих воїнів та мирних жителів, які загинули внаслідок російської агресії.

16:18 01.04.2024

ВІДБУЛАСЯ   РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Сьогодні відбулася розширена апаратна нарада під головуванням міського голови Василя СІДЬКА з начальниками управлінь, відділів виконавчого апарату міської ради,  керівниками комунальних підприємств та закладів громади.

12:45 01.04.2024

На Тальнівщині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою

В Майданецькій школі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в честь загиблого Героя, випускника закладу Олександра Васильовича ТИЩЕНКА - кулеметника 1 стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу стрілецької роти.

09:51 29.03.2024

Відбулися засідання постійних комісій

Перед черговою сесією Тальнівської міської ради, яка відбудеться 29 березня 2024 року, відбулися засідання постійних комісій, де обговорювалися важливі питання для місцевої громади.

14:30 28.03.2024

Шановні жителі  Тальнівської міської територіальної громади!

Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради повідомляє, що весняні канікули у закладах загальної середньої освіти триватимуть з 1 по 7 квітня 2024 року. Освітній процес розпочнеться 8 квітня 2024 року. Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі.

12:15 28.03.2024