Відбулося засідання постійної комісії

Сьогодні, 20 березня, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології.

16:14 20.03.2024

На Раді оборони розглянули підтримку військових

Збройні Сили України повинні отримувати належну підтримку і Рада Оборони Тальнівської міської територіальної громади докладає до цього максимум зусиль. Усі запити від військових у 2023 році розглядалися та вирішувалися негайно. Потреби, відповідно до офіційних запитів військових частин, забезпечувалися і зараз забезпечуються із бюджету Тальнівської міської територіальної громади.

16:10 20.03.2024

На Тальнівщині продовжує роботу місце компактного  проживання для ВПО

Турбота не тільки про Тальнівчан, але й про внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашій громаді, – пріоритет Тальнівської міської ради. Виконавчі органи  всебічно сприяють прихистку і адаптації українців, які постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України. Процес інтеграції ВПО  залежить від наміру залишитися в громаді, їхньої життєвої позиції. Наприклад, люди, які самі знайшли житло, роботу, швидше інтегруються, аніж ті, які покладаються на допомогу держави та громадських організацій. І вони, як правило, менше виявляють інтересу до інтеграції з місцевим населенням. Тож завданням громад, які приймають ВПО , є максимально швидка їх інтеграція.

14:54 19.03.2024

STARLINK на передову

Тальнівська міська територіальна  громада продовжує допомагати українським військовослужбовцям, які виконують бойові завдання щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України від російського вторгнення.

10:22 19.03.2024

КАТАЛОГ ЕКСПОРТЕРІВ “BUY FROM CHERKASY REGION”

З метою сприяння розвитку міжнародної торгівлі обласна державна адміністрація з 2018 року реалізує проект зі створення каталогу експортоорієнтованих підприємств Черкаської області „Buy from Cherkasy region“.

09:20 19.03.2024