Нагороди працівникам благоустрою

Сьогодні міський голова Василь СІДЬКО вручив Грамоту Звенигородської районної військової адміністрації робітнику з благоустрою КП «Тальне-Сервіс» ТМР Звенигородського району - Олександру Олександровичу Чепінозі за добросовісну, сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток благоустрою Тальнівської міської територіальної громади.

10:31 04.04.2024

ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

3 квітня, міський голова Василь Сідько провів виїзний прийом громадян у с. Романівка Тальнівської громади. Під час зустрічі він особисто поспілкувався з мешканцями населеного пункту та уважно вислухав їхні проблеми, зокрема, стосовно водопостачання та благоустрою. Василь Петрович надав вичерпні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій та висловив свою підтримку в цих питаннях. Також він надав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення нагальних проблем, висвітлених громадянами.

15:58 03.04.2024

Вуличне освітлення: Модернізація системи має результат!

КП «Водоканал» Тальнівської міської8 ради з 2021 року відповідає за вуличне освітлення 35 населених пунктів громади  та м. Тальне. На  обслуговуванні підприємства знаходиться - 5905 світлоточок, 425,4 км повітряних ліній електропередач та 212 електростанцій управління.

16:38 02.04.2024

Пам'ять війни

02.04.2024 - друга річниця звільнення ЗСУ Київщини та Чернігівщини. Ми боремося за свою незалежність та національну ідентичність. Мужність, самовіддача й завзяття військових, медиків, волонтерів і звичайних українців вкотре доводять нашу єдність.

15:38 02.04.2024

Народжуваність у громаді

Ділимося гарною новиною: впродовж місяця березня 2024 року в пологовому відділенні Тальнівської багатопрофільної лікарні з’явилися на світ 14 дітей:

14:40 02.04.2024

КВІТЕНЬ

Квітень приходить до нас з квітами. Першими, яскравими, ароматними. Під супровід пташиного співу…

16:47 01.04.2024

В громаді продовжують впорядковувати дитячі майданчики

Продовжується благоустрій дитячих майданчиків у населених пунктах Тальнівської міської територіальної громади. Окремі елементи майданчиків переносяться на територію, де діти найчастіше граються. Найближчим часом планується розвезення піску у пісочниці.

16:27 01.04.2024