Дата: від до Скинути

Щоденним і незмінним пріоритетом у роботі Тальнівської міської ради залишається забезпечення ЗСУ

На минулому тижні під головуванням міського голови Василя Сідька відбулося засідання Ради Оборони Тальнівської міської територіальної громади. Ключовими питаннями були підтримка наших захисників, з урахуванням сучасних загроз та викликів, з якими стикаються наші Збройні сили. Були розглянуті офіційні звернення від командирів військових частин.

17:37 04.03.2024

Про головне за тиждень

Міський голова Василь Сідько під час 54 -ї сесії міської ради прозвітував про роботу виконавчих органів ТМР за 2023 рік.

15:03 01.03.2024

«Разом переможемо»

01.03.2024 в спортивному залі Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед юнаків та дівчат згідно проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

12:41 01.03.2024

ПрАТ «Комунальник»  інформує про намір  ввести в дію  нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів  з 01.04.2024 року.

Обґрунтування необхідності зміни тарифу. ПрАТ «Комунальник» діє на підставі Статуту і надає послуги з вивезення твердих побутових відходів . На сьогоднішній день на підприємстві діють тарифи затвердженні рішенням виконкому Тальнівської міської ради №122 від 30.06.2022 року. Тариф на ТПВ за 1 куб м.

11:45 01.03.2024

УВАГА!  Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

УВАГА! Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

З метою впорядкування квартирної черги та з метою забезпечення вимог чинного законодавства з питань ведення квартирного обліку, згідно статті 36 Житлового кодексу України, пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української РРПС від 11.12.84 №470(зі змінами), та в зв’язку з необхідністю ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчі комітети місцевих рад, щороку, проводять перереєстрацію громадян, котрі перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться до облікових справ громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання житлових приміщень. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету місцевої ради, проводяться після прийняття рішень цими органами.

11:20 01.03.2024

Новонароджені

У пологовому відділенні Тальнівської багатопрофільної лікарні за лютий місяць 2024 року народилося 11 немовлят.Серед новонароджених: 6 хлопчиків і 5 дівчаток:

10:11 01.03.2024

В центрі Тального встановили контейнер для збору пластмасових кришечок.

За ініціативи відділу ЖКГ Тальнівської міської ради та працівників КП «Тальне-Сервіс», виготовили та встановили першу металеву конструкцію  для збору пластикових кришечок  в центрі  Тального  у парку імені « Тараса Шевченка». Кришечки – це те, що ми звикли називати сміттям. Але сьогодення показало, що звичайні кришечки можуть рятувати життя. Тож утилізуючи кришечки правильно, можна зробити дві добрі справи: рятувати життя військових та полегшити роботу тим, хто дбає про чистоту й безпеку  міста. Адже з 50 000 кг кришечок можна виготовити 1000 якісних турнікетів.

09:21 01.03.2024

Про чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своїх засіданнях розглядає важливі питання життєдіяльності громади, направлені на недопущення ситуацій, що можуть нести загрозу як людям так і майну.

10:04 28.02.2024

Благоустрій території громади – щоденна кропітка робота

КП «Тальне-Сервіс» продовжує дбати та зберігати нашу громаду чистою і охайною. Працівники з благоустрою займаються розчищенням тротуарів, прибирають дороги від залишків посипкового матеріалу, обрізають аварійні дерева, займаються упорядкуванням  кладовищ.

09:39 28.02.2024