Тальнівські комунальники продовжують наводити лад у громаді.

Ми хочемо жити в чистому місті. Але на жаль не кожен з нас щось для цього робить. Інша справа, що комунальники щоденно працюють, а інші мешканці нашої громади додають їм роботи, не цінуючи працю робітників підприємства.

14:46 27.12.2023

Відбулось позачергове засідання виконкому

25 грудня 2023 року, з метою вирішення питань життєдіяльності громади, відбулося  позачергове  засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради під головуванням Василя Сідька.

15:15 25.12.2023

Василь Сідько провів зустріч з представниками релігійної громади

Міський голова Василь Сідько провів дружню та ділову зустріч  з пастором Релігійної Громади Церкви Адвентистів Сьомого Дня  Сергієм Сугаком та представниками Благодійного Фонду «Дружболандія» Георгієм Мар’янчуком та Валерієм Злотовецьким. Церква АСД та БФ «Дружболандія» привітала місцевого голову та працівників міської ради з  Різдвом та наступаючим Новим роком. Також запропонували проекти на майбутнє спрямовані для дітей, підлітків та молоді а також обговорили створення і роботу реабілітаційного центру для воїнів, та їхніх сімей,- що включає в себе фізичне, психологічне та духовне оздоровлення.

15:06 25.12.2023

До міської ради завітали колядники

Дзвінкою колядою та щирими вітаннями з новорічно-різдвяними святами,  вихованці  драматичного гуртка КЗ «Тальнівський Будинок культури» під керівництвом Ірини Федотової, привітали колектив працівників Тальнівської міської ради.

14:34 25.12.2023

В Тальнівській громаді з професійним святом привітали    енергетиків

Трудовий колектив Тальнівської філії ВСП «Звенигородські енергетичні мережі»  з професійним святом – Днем енергетика привітали міський голова Василь Сідько разом з керівником підприємства Юрієм Пашковським.

16:47 23.12.2023