Дата: від до Скинути

Благодійна допомога від міжнародних організацій: чи входить до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу?

Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу сума благодійної допомоги, що виплачується (надається) міжнародними благодійними організаціями (їхніми філіями, представництвами) ФО, які мешкають (мешкали) у населених пунктах, на території яких проводяться (проводилися) бойові дії під час дії воєнного, надзвичайного стану, та/або вимушено покинули місце проживання?

17:10 18.12.2023

Міський голова Василь Сідько вручив волонтерам подяки.

Міський голова Василь Сідько  від імені виконавчого комітету Тальнівської міської ради вручив почесну грамоту «Автономній Церкві Християн Віри Євангельскої Світло Спасіння», які своєю щоденною безкорисливою працею наближають нашу Перемогу. З волонтерами церкви, міський голова Василь Сідько неодноразово відвідував звільнену частину Херсонщини з гуманітарними місіями та у рамках державної програми «Пліч-о-пліч».

16:20 18.12.2023

Управління податкового аудиту – про результати роботи

У межах проведення роз’яснювальної компанії щодо необхідності застосування РРО/ПРРО фахівці відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області регулярно проводять інформаційну роботу серед підприємців.

15:38 18.12.2023

16  та 17 грудня 2023 року, юні борці, вихованці Тальнівської ДЮСШ, мали змогу взяти участь у відкритому чемпіонаті м.Черкас з вільної боротьби.

Запрошення на змагання, підготовка необхідних документів юних спортсменів  лягають на плечі тренерів-викладачів. Питання  доїзду до змагань уже кілька років вирішують  батьки юних борців і це надзвичайно суттєва допомога.

15:28 18.12.2023

СВЯТО МИКОЛАЯ, НОВИЙ РІК, РІЗДВО – ВСІ ВОНИ ВСЕЛЯЮТЬ НАЙМОЛОДШИМ РАДІСТЬ І ВІРУ В ДИВО. ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОДБАЛА ПРО ТЕ, АБИ ВИПРАВДАТИ ЦІ ДИТЯЧІ СПОДІВАННЯ.

Щороку, напередодні новорічних та різдвяних свят, за підтримки міського голови Василя Сідька, в Тальнівській міській раді реалізовується благодійне вручення подарунків дітям статусних категорій громади. Не став винятком і цей рік.

12:44 18.12.2023

Порядок та умови надання додаткової дотації мають бути змінені

У відповідь на лист Асоціації міст України щодо необхідності здійснення перерахунку індексів податкоспроможності місцевих бюджетів на 2023 рік у зв’язку із вилученням «військового» ПДФО Міністерство фінансів України повідомило, що для недопущення розбалансування місцевих бюджетів у зв’язку із зарахуванням з 01.10.2023 «військового» ПДФО до державного бюджету заплановані зміни до Порядку та умов надання додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф, затвердженого урядовою постановою №1477.

11:14 18.12.2023