411: оперативна інформація про випадки інфікування коронавірусом в області

Станом на 2 червня в області виявлених та лабораторно підтверджених 411 випадків інфікування COVID-19: +5 за останню добу ( 4 в м. Черкаси та 1 у Канівському районі). Про це інформує Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України.

08:55 03.06.2020

Обласне управління виявлення корупції проводить обстеження виконаних ремонтів на місцевих автошляхах

Перевірка стану дотримання вимог законодавства під час капітального ремонту та обстеження фактично виконаних робіт по капітальному ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення здійснюють фахівці управління запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами ОДА на виконання доручення очільника області.

08:13 02.06.2020

Відсьогодні запроваджують наступний етап послаблення протиепідемічних заходів

з 1 червня запроваджують наступний етап послаблення протиепідемічних заходів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні – відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

22:23 01.06.2020

Оздоровча компанія-2020 на Черкащині проходитиме з урахуванням карантинних заходів

Оздоровча компанія влітку 2020 року буде проходити із врахуванням карантинних заходів щодо запобігання поширення гострореспіраторної вірусної інфекції COVID-19. Нині ж уточнюють раніше заплановані заходи та очікують розпоряджень про входження в літній оздоровчо-відпочинковий сезон від уряду.

22:12 01.06.2020

В області 4 нові випадки інфікування коронавірусом. 335 одужали

Чотири нових випадки інфікування коронавірусом додалося в області за останню добу. Натепер фіксують 406 лабораторно підтверджених. Із них 111- медпрацівники. Про це інформує Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України. Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/v-oblasti-4-novi-vipadki-infikuvannya-koronavirusom-335-oduzhali/.

22:04 01.06.2020

З 1 червня містом та районом курсуватиме громадський транспорт

Вже відзавтра містом та районом курсуватиме громадський транспорт. Директор ПрАТ "Тальнівське АТП 17137" Віталій Накопюк повідомляє, що перевезення пасажирів з 1 червня здійснюватимуться за усіма маршрутами міського, приміського сполучення, за звичним для пасажирів графіком. Також відновиться міжміський рейс Криві Коліна – Умань.

16:11 31.05.2020