Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

14 лютого у Тальнівській міській раді під головуванням Василя Сідька провели чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Присутні обговорили питання, які безпосередньо стосуються соціального захисту дітей у межах правового поля.

11:15 14.02.2024

Важливість роботи центру соціального обслуговування в сучасному суспільстві

Тальнівський територіальний центр обслуговування – це важлива установа, яка надає широкий спектр послуг мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Тут можна отримати допомогу і консультацію з різних питань, починаючи від отримання документів до отримання інформації про соціальні послуги та діючі програми.

14:54 13.02.2024

Усі діти мають відчувати батьківське піклування

Проблема забезпечення сімейним вихованням дітей цієї категорії залишається однією з найгостріших для сучасного українського суспільства, тому одним з головних напрямків роботи служби у справах дітей Тальнівської міської ради є влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї громадян України: на усиновлення, під опіку або піклування, у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

09:42 13.02.2024

Відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

До уваги членів виконавчого комітету та населення громади! 22 лютого 2024 року о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

17:08 12.02.2024

Чергова допомога для військових від Тальнівської міської територіальної громади

Під головуванням міського голови Василя Сідька відбулося чергове засідання Ради Оборони, на якому присутні розглянути ключові питання в галузі безпеки і оборони громади та підвищення ефективності допомоги військовим частинам.  Адже ми маємо бути готовими до будь-яких подій, в тому числі до повторення можливого терору шляхом обстрілів об’єктів критичної інфраструктури. Кожен має усвідомлювати: ворог не полишив планів щодо захоплення нашої території.

16:12 12.02.2024