Дата: від до Скинути

В суботу, 10 лютого 2024 року, у Тальному  попрощалися із загиблим воїном- Василем Сергійовичем Шебастюком.

І знову плаче небо… І знову Тальнівська громада в жалобі… Важка втрата… Біль та порожнеча…Виконуючи обов’язок військової служби, пішов у вічність наш земляк, житель села Майданецьке,  42-річний -Василь Сергійович Шебастюк.

10:32 10.02.2024

Національний фестиваль"Код Нації"

Національним Фестивалем “Код Нації” спільно з проєктом “ПроМову” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

11:36 09.02.2024

У Тальному пройшли змагання з волейболу у рамках проекту “Пліч-о-пліч”

В спортивних залах Тальнівського   НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» та Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу 2 лютого 2024 року проходили змагання серед закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської територіальної громади в рамках проекту «Пліч-о-пліч»  Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального  етапу з волейболу.

14:18 07.02.2024

Організація особистого прийому громадян – важливий захід реалізації конституційного права громадян на звернення.

Виїзні прийоми громадян важливі, оскільки вони дають можливість представникам влади зустрітися з людьми безпосередньо, почути їхні проблеми. Це також сприяє  підвищенню  відкритості та прозорості владних структур. Безпосереднє спілкування з жителями сіл громади – це додаткова можливість для керівництва налагодити комунікацію з громадою, вивчити їх запити та потреби, вчасно відреагувати та організувати вирішення проблемних питань.

14:07 07.02.2024