Про головне за тиждень

Міський голова Василь Сідько передав чергове підсилення для військових: 10 квадрокоптерів ProDrone FPV для захисників, які знищують ворога на найгарячіших ділянках фронту.

16:33 26.02.2024

Змагання з футзалу

23.02.2024 р. в спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу відбулися змагання з футзалу згідно проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «Разом переможемо».

15:20 23.02.2024

Тальнівська  міська рада на запити військових частин від початку повномасштабного вторгнення закупляє та передає необхідне обладнання захисникам.

Міський голова Василь Сідько 23 лютого передав чергове підсилення для військових: 10 квадрокоптерів ProDrone FPV для захисників, які знищують ворога на  найгарячіших ділянках фронту. Ці «бойові пташки» уже найближчим часом полетять на позиції виконувати завдання та нещадно нищити ворога.

15:19 23.02.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

21 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради, на якому розглянуто 31 питання порядку денного, що охоплюють різні сфери життєдіяльності громади. Провів засідання міський голова Василь Сідько.

10:24 23.02.2024

Правильне харчування –  запорука здоров’я дітей

Закупівля продуктів харчування для шкіл та садочків є дуже важливою складовою здорового харчування дітей. Цей процес повинен бути добре організованим, продуманим і відповідати вимогам здоров’я та безпеки. Основними принципами і цілями закупівлі продуктів для дітей нашої громади є забезпечення смачних та відповідних вимогам харчування продуктів та стандартам якості. Перш за все, враховують раціон та потреби дітей різного віку, їхні харчові уподобання та дієтичні обмеження.

16:33 22.02.2024