У Тальянківській гімназії в День єднання відкрили кабінет трудового навчання

16 лютого у День єднання в Тальянківській гімназії  відбулася довгоочікувана подія – відкриття оновленого кабінету трудового навчання. Достойно укомплектований клас віднині прийматиме у своїх стінах  учнів навчального закладу, які саме в ньому отримуватимуть необхідні вміння та навички з предмету. У кабінеті, де проводять уроки трудового навчання, з’явилися токарний та деревообробний станки, шліф-машини,  та багато іншого інвентарю, який згодиться дітям під час уроків. Тепер учні матимуть реальну можливість навчатися, отримувати необхідні знання та втілювати їх на практиці. Інструменти та обладнання були завезені  до Тальянок із реорганізованої школи. Оновлення кабінету стало можливим за ініціативи підприємця Олександра Горбача, який 30 років викладає в гімназії трудове навчання та міського голови Василя Сідька.

14:36 19.02.2024

Стартував другий етап Всеукраїнської шкільної ліги

09.02.2024 та 16.02.2024р. в спортивному залі Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» о 9-00 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат згідно проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

09:19 19.02.2024

Про головне за тиждень

У Тальнівській громаді запрацював ветеранський простір, мета якого – налагодити ефективну комунікацію з військовими, їхніми родинами й сім’ями загиблих Героїв.;

18:36 16.02.2024

10 лютого 2024 року у місті Черкаси проходив відкритий чемпіонат міста з волейболу серед юнаків 2007р.н. та молодших років народження.

До обласного центру з’їхалися вісім команд учасників - ЗОШ №8 м.Черкаси, ДЮСШ м.Шпола, ДЮСШ м.Тальне, КДЮСШ №1 -2009 м.Черкаси, Руськополянська ТГ, ДВК "Вікторія" м.Канів, Леськівський ліцей, КДЮСШ №1 м.Черкаси.

12:06 16.02.2024

Заходи із запобігання соціальному сирітству

Службою у справах дітей ТМР проводиться системна робота щодо запобігання соціальному сирітству. Протягом 2023 року працівниками Служби у справах дітей з метою захисту прав дітей подано до судів 7 позовних заяв про позбавлення батьківських прав 7 батьків відносно 9 дітей. На підставі прийнятих судом рішень у 2023 році задоволено 4 позовних заяв про позбавлення батьківських прав 4 батьків відносно 6 дітей.  Працівниками  служби в 2023 році взято участь у  46 судових засіданнях.

09:10 16.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо жителів громади долучитись до обговорення ескізних пропозицій реконструкції  та перейменування скульптурної композиції «Пам’ятник Героям Небесної Сотні»!

12:37 15.02.2024