Увага! Фізичну ідентифікацію особи потрібно проходити НЕ ВСІМ!

У зв’язку з численними дзвінками на телефонну «гарячу» лінію Головного управління Фонду в області стосовно того, що з 1 березня 2024 року Пенсійний фонд припиняє виплату пенсій усім пенсіонерам, які не пройдуть «фізичну ідентифікацію особи», повідомляємо.

10:36 06.02.2024

Урочистий захід в заповіднику «Трипільська культура» с. Легедзине

2 лютого міський голова Василь Сідько побував у Легедзинському  Державному історико-культурному заповіднику «Трипільська культура», де відбулося відкриття оновленого входу   в музей трипільської культури.

14:19 05.02.2024

Відбулося засідання Ради Оборони

Засідання Ради Оборони в Тальнівській територіальній громаді є важливою подією, яка відображає питання забезпечення безпеки та захисту інтересів громадян.

09:11 05.02.2024

Про головне за тиждень

✔️Міський голова Василь Сідько передав для наших захисників  автомобіль пікап «Great Wall». Автомобіль готовий до виконання бойових завдань;

15:14 02.02.2024

Нам би хотілося, щоб це не було щось класичне, а навпаки – інноваційне. Долучайтесь до громадських обговорень.

На знак вшанування всіх Героїв сучасності, які віддали своє життя за незалежність України в період з 2014 року до сьогодення, з метою врахування громадської думки жителів Тальнівської міської територіальної громади, було оголошено громадське обговорення щодо реконструкції та перейменування скульптурної композиції «Пам’ятник Героям Небесної Сотні».

16:11 01.02.2024