Дата: від до Скинути

Нам би хотілося, щоб це не було щось класичне, а навпаки – інноваційне. Долучайтесь до громадських обговорень.

На знак вшанування всіх Героїв сучасності, які віддали своє життя за незалежність України в період з 2014 року до сьогодення, з метою врахування громадської думки жителів Тальнівської міської територіальної громади, було оголошено громадське обговорення щодо реконструкції та перейменування скульптурної композиції «Пам’ятник Героям Небесної Сотні».

16:11 01.02.2024

Зростайте здоровими! Позитивні новини Тальнівського пологового

Як повідомила  Адміністрація КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР,  протягом січня 2024 року у пологовому відділенні лікарні народилося  13 дітей. Серед новонароджених   9 хлопчиків та 4 дівчаток.  Зокрема  у Тальному народилося – 5 малюків (4 міцних хлопчиків та 1красуня дівчинка).

11:28 01.02.2024

У фойє міської ради встановили сенсорний інформаційний бокс, який наповнено довідковою інформацією про жителів Тальнівської громади, які віддали своє життя  захищаючи нашу Україну.

За допомогою сучасного сенсорного пристрою рідні загиблих, жителі громади, гості  можуть ознайомитися з інформацією про героїв Тальнівщини, які віддали життя за нашу Незалежність. Зазначається, що до "Книги" внесені історії, фотографії загиблих жителів для того, щоб гідно вшанувати їхню пам'ять в історії громади та всієї України. Це має бути поіменний єдиний реєстр жителів Тальнівської громади, які померли внаслідок російської агресії.

10:38 01.02.2024

ПАМ’ЯТКА щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, рятувальники закликають усіх дбати про належний протипожежний стан власних по-мешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

14:21 31.01.2024

Відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

30 січня 2024 року міський голова  Василь Сідько провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тальнівській міській раді за участю представників Звенигородського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівників комунальних установ та працівників освітньої сфери.

14:08 31.01.2024

На Тальнівщині провели один з етапів всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»

26 січня 2024 року в спортивному залі Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» о 9-00 відбулося урочисте відкриття проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «Разом переможемо». Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проекту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Цей проект дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали . На заході були присутні почесні гості та організатори, заступник міської голови з питань виконавчих органів влади Юрій Володимирович Свідерський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Лариса Вікторівна Коваль. Відкриття розпочалося з Державного гімну України, вшанували світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну, хвилиною мовчання. Після виступу гостей звучав гімн проекту «Пліч-о-пліч», були представлені команди, судді та розпочалася змагання з волейболу серед юнаків. В результаті запеклих ігор місця розподілені були таким чином:

11:20 31.01.2024