Рідні загиблих захисників з Тальнівщини отримали державні нагороди.

Сьогодні ми вклоняємось в пошані перед нашими Воїнами-Героями, перед нашими Воїнами-Захисниками… Ми будемо завжди вдячні всім, хто став на захист нашої держави в цій війні, розв’язаній росією. І завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав життя за Україну й за кожного з нас. Але наш обов’язок – бути поряд з тими, хто несе тягар війни. Поряд біля батька та матері, дружини й діточок, які не дочекались із бою тата…

15:54 30.01.2024

Тальнівська  міська територіальна громада продовжує допомагати Збройним Силам України.

26 січня міський голова Василь Сідько передав для наших захисників неба автомобіль  пікап «Great Wall», який має властивість широкої прохідності та може бути переобладнаний для мобільних вогневих груп.  Автомобіль  готовий до виконання бойових завдань.

10:55 29.01.2024

Звернення міського голови до Дня пам'яті Героїв Крут

29 січня минає 106 років, відколи сталася битва під Крутами – подія, що увійшла в пам’ять українського народу як символ патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Цього дня ми вшановуємо героїв, подвиг яких демонструє безмежну любов до рідної землі, відповідальність за її долю та готовність стати на її захист.

10:02 29.01.2024

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

26 січня 2024 року у спортивному залі Тальнівського НВК відбулося урочисте відкриття територіального етапу проєкту «Пліч-о-пліч . Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

09:55 29.01.2024

Про головне за тиждень

✔️Міський голова Василь Сідько вручив відзнаку Міністерства оборони України –медаль «За поранення» - за особисту мужність та героїзм, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя - військовослужбовцю Збройних Сил України, жителю села Поташ Тальнівського району, 20-річному Роману Олександровичу Мезенцову;

15:48 26.01.2024

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

26 січня 2024 року міський голова Василь Сідько провів засідання 52-ї чергової сесії Тальнівської міської ради 8 скликання.

15:43 26.01.2024

В Тальнівській міській раді відбувся семінар з організації трудових відносин в умовах воєнного стану

Відповідно до пріоритетних напрямків роботи Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, посадовими особами управління інспекційної діяльності проведено виїзний семінар з питань праці та безпеки праці для суб’єктів господарювання , що здійснюють господарську діяльність на території Тальнівської громади.

14:27 26.01.2024