Дата: від до Скинути

У зв’язку з подіями, які відбуваються у нас в державі та пов’язані з дією військового стану, роль місцевої влади має особливе значення, і її діяльність має пряме відношення до життя кожного жителя нашої громади.

Військовий стан вніс корективи в роботу органів місцевого самоврядування. В цей час, влада повинна діяти в рамках законів та правил, встановлених військовим положенням.

11:28 22.01.2024

Тальнівський музей історії продовжує цикл зустрічей «Тальнівщини славетні імена»

В Тальнівському музеї історії відбувся круглий стіл «Бог дає талант людині» до 160-річчя від дня народження народного художника України, живописця, іконописця, графіка, уродженця с. Вишнопіль Івана Сидоровича Їжакевича.

15:42 19.01.2024

Про головне за тиждень

✔️В ході  засідання Ради оборони, яке відбулося  під головуванням міського голови Василя Сідька, присутні одноголосно підтримали надання необхідної допомоги військовим частинам; ✔️в міській раді під час засідання «круглого столу» за участю працівників ДСНС обговорили  питання дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального сезону; ✔️стан роботи КП «Тальне-Сервіс» та «Водоканалу» у зв’язку з погіршенням погодних умов обговорили в ході апаратної онлайн- наради за участі працівників ЦНАП( віддалені робочі місця) під головуванням Василя Сідька;

15:29 19.01.2024

51 звернення  розглянуто на засіданні комісії з виплати одноразової грошової матеріальної допомоги

18 січня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Юрія Свідерського відбулося перше в 2024 році засідання комісії з виплати одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Тальнівської територіальної громади.

12:00 19.01.2024

Міський голова Василь Сідько, Тальнівська міська рада та виконавчий комітет активно займаються підтримкою військових шляхом  придбання необхідного обладнання. Відповідно до заявок керівників військових частин необхідне закуповується коштом бюджету гр

Прокотилась хвиля фейкових звинувачень у соціальній мережі «Фейсбук»   міського голови, депутатів, виконавчих органів влади  у не прозорих закупівлях та придбанні техніки для військових за завищеними цінами. Ініціатори неправдивих  публікацій у мережі знають, що даний напрямок закупівель контролюється на найвищому рівні і ніяких махінацій в даному напрямку немає та бути не може.

16:43 18.01.2024

Відбувся «Круглий стіл» з питань безпеки під час опалювального сезону

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку.

16:33 18.01.2024

Працює соціальний захист громади

Комісія для перевірки факту спільного проживання  з особою, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та догляду за нею здійснила перевірку шістьох родин, які проживають в селі Романівка та селі Поташ.

14:14 18.01.2024