Дата: від до Скинути

Василь Сідько провів нараду щодо виконання мобілізаційних завдань на території громади.

10 січня 2024 року міський голова Василь Сідько провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерами щодо виконання мобілізаційних завдань на території Тальнівської територіальної громади. Головна мета: щоб всі с/г підприємства та фермери виконували мобілізаційні зобов’язання щодо забезпечення мобілізаційним ресурсом і транспортними засобами однаково та справедливо.

14:05 12.01.2024

Не залишайте друзів на морозі !

З приходом холодів і без того нелегке життя бездомних тварин ускладняються. Температура від -10 градусів для більшості тварин, які не знайшли укриття або домівку, стає причиною переохолодження, обмороження та навіть загибелі. Через це вони змушені постійно пересуватися з місця на місце: тварини майже не сплять, втомлюються, втрачають енергію.

11:39 11.01.2024

Тальнівський Водоканал продовжує працювати у штатному режимі. Вода у громаді подається цілодобово.

Сьогодні працівники  виконуватимуть регламентні роботи на об’єктах підприємства. Усуваються засмічення в каналізації та триває робота на мережах водопостачання.

11:38 11.01.2024

Родинам полеглих захисників передали ордени та медалі

9 січня у залі засідань Звенигородської районної ради отримали  нагороди сім’ї 12 загиблих захисників. Державні відзнаки прийшли отримати батьки, дружини і діти полеглих Героїв, з якими зустрілися начальник Звенигородської районної військової адміністрації Юрій Піковський   та  начальник РТЦК та СП Роман Здоровенко.

16:12 10.01.2024

Проведено зустріч з перевізником, який здійснює транспортні перевезення на території громади

9 січня 2024 року відбулась зустріч начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради Тетяни Карачун  з перевізником ФОП Роженко Андрієм Юрійовичем, що забезпечує пасажирські перевезення на території Тальнівської міської територіальної громади.

14:15 10.01.2024