Дата: від до Скинути

Сьогодні, 16 січня, життєдіяльність Тальнівської громади забезпечується у звичному режимі.

Комунальні служби продовжують прибирати дороги. Зараз особлива увага до очистки тротуарів та прибудинкових територій та посипання їх піщано-сольовою сумішшю в зв’язку з ожеледицею.

15:37 16.01.2024

У Тальнівському НВК відбулося відкриття оновленого спортивного залу.

Після тривалого капітального ремонту, в Тальнівському НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія, відбулося урочисте відкриття спортивного залу. Довгоочікувана подія проходила  у вівторок, 16 січня 2024 року.

15:03 16.01.2024

Міський голова Василь Сідько провів онлайн-нараду

15 січня 2024 року,  під головуванням міського  голови Тальнівської   територіальної громади Василя Сідька, відбулася  апаратна онлайн- нарада за участі  працівників ЦНАП( віддалені робочі місця). На нараді були присутні заступники міського голови, начальники відділів, керівників комунальних установ, старости, керівники та працівники структурних підрозділів міської  ради. Було проаналізовано стан роботи КП «Тальне-Сервіс» та «Водоканалу» у зв’язку з погіршенням погодних умов. Також, під час  наради присутні розглянули низку важливих для життєдіяльності громади питань. Вислухавши усіх адміністраторів населених пунктів нашої громади, Василь Сідько надав ряд доручень старостам та працівникам структурних підрозділів ради та звернув увагу на обов’язковість їх виконання.

17:00 15.01.2024