Міський голова Василь Сідько вручив ордени рідним загиблих Героїв

9 січня  міський голова Тальнівської громади  зустрівся з рідними двох військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з російськими загарбниками. Разом із начальником 3 відділу Звенигородського  РТЦК та СП  Валерієм Кудлою, Василь Сідько вручив їм державні нагороди.

11:48 09.01.2024

У березневі дні ми відзначаємо 80-ту річницю визволення Черкащини від фашистського агресора.

9 березня – День визволення Тального від нацизму в ході Другої світової війни. Вшанування цієї дати підтримує дух спільноти  і є символом визнання подвигів ветеранів  та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за справедливість та мир.

08:00 09.01.2024

Відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

До уваги членів виконавчого комітету та населення громади! 18 січня 2024 року о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

15:17 08.01.2024

Понад 5 тисяч гривень зібрали в Тальному на підтримку ЗСУ під час благодійного різдвяно-новорічного концерту

В країні, де триває війна, будь-яке свято радше привід замислитися над тим – що ми в тилу робимо для перемоги. Різдвяно-новорічні свята ж нагадують нам, що навіть коли ворог намагається занурити нас у пітьму, коли над Україною нависають хмари болю і втоми – світло є.

15:06 08.01.2024

5 січня, день пам’яті легендарного діда Панаса – Петра Весклярова

Петро Юхимович Вескляров, (справжнє Вескляр), актор театру й кіно, легендарний ведучий «Вечірньої казки», якого діти називали Дід Панас, народився 10 червня 1911 року в місті Тальне на Черкащині. Родина кравця (батьки і двоє синів) жила на околиці міста в Здобутку.

14:09 05.01.2024