ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

29 грудня 2023року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради. Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Лариси Коваль, за участю міського голови Василя Сідька, керівників закладів освіти Тальнівської міської ради, керівників КУ «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників  ТМР», КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр ТМР» та інших запрошених.

09:57 02.01.2024

Тальнівські комунальники працюють у штатному режимі

Ситуація у комунальній сфері Тальнівської громади залишається стабільною.   Служби працюють злагоджено. Сьогодні важко уявити життя громади без їх  роботи. Працівники даних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці, двори, парки тощо.

15:46 01.01.2024

Міський голова Василь Сідько привітав з 90-річним ювілеєм жительку громади Ніну Олександрівну Гусєву.

31 грудня 2023 року, жителька нашої громади Ніна Олександрівна Гусєва відзначила свій 90-літній ювілей. З цієї нагоди міський голова Василь Сідько, разом із начальником відділу з питань соціального захисту населення  та охорони здоров’я Тальнівської міської ради Тетяною Гурбич, завітали до ювілярки.

14:52 01.01.2024

Про головне за тиждень

✔️міський голова Василь Сідько провів засідання Ради оборони Тальнівської міської територіальної громади, під час якого обговорили низку важливих безпекових та оборонних питань.;                                                ✔️ в ході засідання комісії ТЕБ та НС, з урахуванням доповідей та за результатами обговорення, були надані відповідні доручення щодо виконання протокольного рішення місцевої комісії; ✔️військові передали чергову подяку міському голові Василю Сідьку.;

16:00 29.12.2023

Проведено чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

В Тальнівській міській раді  відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його міський голова Василь Сідько. До участі у засіданні також долучилися заступники міського голови, керівники структурних підрозділів  міської ради, представники галузі освіти та медицини, співробітники правоохоронних органів та інші запрошені.

10:17 28.12.2023

На засіданні Ради Оборони ухвалили чергові рішення

27 грудня у залі засідань Тальнівської міської ради відбулося чергове засідання Ради Оборони. Обговорювали питання щодо надання допомоги військовим частинам. Розглянули звернення депутата  міської ради та надходження гуманітарної допомоги до Тальнівської міської територіальної громади.

10:13 28.12.2023