Шановні жителі Тальнівської громади!

06 січня ми будемо святкувати одне із дванадцяти найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. Найпоширенішою традицією на Водохреща була й залишається традиція купання в освяченій ополонці. Щороку дедалі більше українців наважуються зануритися в крижану освячену воду. Вважається, що в цей день вона набуває цілющих властивостей.

11:49 05.01.2024

Про головне за тиждень

✔️міський голова Василь Сідько передав для забезпечення потреб військовослужбовців одного з підрозділів ЗСУ – квадрокоптер;  ✔️робити добрі справи в складний для країни час – це наш обов’язок. Тому Тальнівська міська рада, її виконавчий комітет, депутатський корпус  намагаються задовольняти запити військових, постійно і щодня працюють над тим, щоб допомагати нашим захисникам;

11:16 05.01.2024

Відділ ЦНАП апарату виконавчого комітету ТМР працює у повному обсязі та надає усі необхідні для громадян послуги

Коли у людей виникає необхідність звертатись до різних органів влади, їм важливо отримати потрібні послуги в одному місці та в найкоротший термін. Саме це завдання стоїть перед Тальнівським  центром надання адміністративних послуг.

14:09 04.01.2024

Важливо про щеплення, транспортування та зберігання вакцин: інформує директор КНП «Тальнівський ЦПМСД» Ігор Карпенко

Вакцинація рятує життя. Цією істиною важко когось здивувати. Втім, незважаючи на просвітницьку роботу медиків та різних інституцій, скептиків у вакцинації вистачає.

12:45 04.01.2024

Спільні зусилля та небайдужість ведуть до Перемоги

Війна не дає святкових вихідних чи перепочинку, українські захисники та захисниці щохвилини стоять на варті нашого  спокою. Тому щоденним і незмінним пріоритетом у роботі Тальнівської міської ради залишається забезпечення ЗСУ.

14:10 03.01.2024

Стародруки кінця XVIIІ — початку XX століть у фондах Тальнівського музею історії

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Лариса Коваль та творча група учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Тальнівської територіальної громади в перші дні нового року відвідали Тальнівський музей історії.

12:59 03.01.2024