СЕРПНЕВИЙ ФОРУМ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТАЛЬНІВСЬКОЇ ОТГ

Сьогодні в великому демонстраційному залі МЦКД відбувся серпневий форум педагогічних працівників Тальнівської ОТГ. В роботі форуму взяли участь всі заклади освіти Тальнівської ОТГ. На заході був присутній міський голова Олексій Юрченко, що привітав всіх освітян із новим навчальним роком, побажав всім успіху, наснаги і терпіння,  а також мав честь нагородити  почесною грамотою Коломинську Тетяну Борисівну та привітати із  призначенням Карман Раїси Михайлівни на нову посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

17:02 30.08.2018

Акція «Час не лікує»

Більше 300 родин загиблих учасників антитерористичної операції та учасники АТО з’їхалися з усієї України на Михайлівську площу в місті Київ,  щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни. Взяли участь у цьому заході і представники родин загиблих героїв Тальнівської об’єднаної територіальної громади та району.

13:59 30.08.2018

У м.Тальне відбувся відкритий турнір з міні-футболу присвячений Дню Незалежності

24 серпня 2018 року на футбольному полі культурно-оздоровчого комплексу «Співоче поле» відбувся відкритий турнір м. Тальне з міні-футболу серед команд дітей 2007-2008 р.н., присвячений Дню Незалежності України.

12:06 24.08.2018

У Тальному, до Дня Незалежності України, відкрили пам’ятну дошку Артему Жовтобрюху

24 серпня, біля пам’ятника «Героям Небесної Сотні» в центрі Тального, відбулося відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Артему Жовтобрюху. Організатором мітингу виступила Тальнівська міська рада.

12:02 24.08.2018

Заходи в центральній бібліотеці до Дня Державного Прапора України

21 серпня  центральна бібліотека провела інформаційний захід «Державний Прапор України – святиня нашого народу», на який запросила відвідувачів поважного віку. Ведуча заходу директор  бібліотеки О.В.Кобко розповіла про  цікаві факти з історії  державного символа.  Бібліотекар-консультант Я.В. Токар  провів  слайд-презентацію  «Державний Прапор України».

13:32 23.08.2018

День Державного Прапора України

23 серпня  вся Україна  святкує  День Державного Прапора України. Тому саме сьогодні  на центральній площі міста відбулось урочисте підняття  прапора.  В заході взяли участь представники Тальнівської міської ради, Тальнівської районної адміністрації , Тальнівської районної ради та просто жителі міста. Почесне право  підняти прапор  мали змогу учасники АТО  Данилюк Василь,  Цибулько Андрій та  неодноразова переможниця з фітнесу Марина Гончаренко.  Синьо-жовтий стяг є для нас святинею, яку попередні покоління пронесли крізь віки.  Багато поколінь українців віддали своє життя і наблизили той час, щоб сьогодні в усіх куточках країни майорів Державний Прапор України.

13:14 23.08.2018

ТАЛЬНЕ - МІСТО СЕРЦЯ МОГО

З 13 по 20 серпня в центральній бібліотеці діяла книжкова виставка, присвячена Дню міста, яке традиційно тальнівчани святкують 19 серпня. На виставці були представлені видання з історії міста, книги місцевих авторів та видатних уродженців Тального.  Також до Дня міста у дитячій бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Рідний край – частинка України» та організовано перегляд літератури «Красується Тальне на пагорбах високих». У цей день дітвору зустрічали казкові герої лялькового гуртка «Колобок». Вони розмовляли із юними відвідувачами книгозбірні, загадували їм казкові загадки, грали із дітьми у літературні ігри. Із задоволенням малеча переглянула лялькові вистави українських народних казок «Ріпка», «Котик і Півник», «Лисичка сестричка і Вовк-панібрат».

14:54 21.08.2018